Contact

Samenwerkingsverband Primair Onderwijs Duin- en Bollenstreek

Post en bezoekadres
Bonnikeplein 24
2201 XA Noordwijk

KVK: 57930376
     
Telefoonnummers    
Algemeen   0252 - 431 575
Jack Duivenvoorden    Routebegeleider/Directie 06 - 4439 0664
Gelbrich Walda
 
Routebegeleider
 
06 - 5150 1707
 
E-mail
Marlieke Oord

Algemeen/secretariaat  

info@swv-db.nl
Jack Duivenvoorden Routebegeleider/Directie      j.duivenvoorden@swv-db.nl 
Dick Hattenberg Directie d.hattenberg@swv-db.nl
Gelbrich Walda Routebegeleider g.walda@swv-db.nl
Marleen van Vugt    TLC tlc@swv-db.nl
OPR algemeen OPR opr@swv-db.nl
Nicole Kik Onderwijsspecialist n.kik@swv-db.nl
Marije Kooiker Onderwijsspecialist m.kooiker@swv-db.nl
Marije Buiting Onderwijsspecialist m.buiting@swv-db.nl
Linda Vleming Onderwijsspecialist l.vleming@swv-db.n
Contact

Wil je nog iets weten? Neem gerust contact op!

Stuur een mail en wij zorgen dat het bij de juiste persoon terecht komt!

info@swv-db.nl
contact