Wie is wie

Algemene contactgegevens
Email: info@swv-db.nl
Telefoon: 0252-431575
Adres: Bonnikeplein 24, 2201 XA Noordwijk (post en bezoek)
Marieke Jas 
Directie  
m.jas@swv-db.nl
06-42368823
ma t/m do 
Lianne Suijten
Beleidsmedewerker
l.suijten@swv-db.nl
06-38982203
ma, di, do, vr
Gelbrich Walda 
Routebegeleider 
g.walda@swv-db.nl
06-51501707
ma t/m do 
Jack Duivenvoorden
Routebegeleider
j.duivenvoorden@swv-db.nl
06-44390664
ma t/m do 
Marielle van Dorp
Onderwijsspecialist
m.vandorp@swv-db.nl
06-38982202
ma, di, do
Francis Cornelisse 
Onderwijsspecialist
f.cornelisse@swv-db.nl
06-38982204
ma ocht, di, do
Nicole Kik
Onderwijsspecialist
n.kik@swv-db.nl
06-30776751
ma, di, do
Jolande Praktiek 
Kwartiermaker werken in de kernen 
j.praktiek@swv-db.nl
06-83255083
 
Carola Straathof 
Onderwijsspecialist
c.straathof@swv-db.nl
 
Marije Buiting 
Onderwijsspecialist
m.buiting@swv-db.nl
 
Marlieke Oord
Managementondersteuner
info@swv-db.nl
0252-431575
ma, wo, do, vr
Marleen van Vugt
Administratie TLC / managementondersteuner 
tlc@swv-db.nl 
0252-431575
di, do
Leontien van der Leeden
TLC
tlc@swv-db.nl
Jan Willem Bos 
voorzitter TLC 
tlc@swv-db.nl
Contact

Wil je nog iets weten? Neem gerust contact op!

Stuur een mail en wij zorgen dat het bij de juiste persoon terecht komt!

info@swv-db.nl
contact