Wie is wie

Algemene contactgegevens
Email: info@swv-db.nl
Telefoon: 0252-431575
Adres: Bonnikeplein 24, 2201 XA Noordwijk (post en bezoek)

Marieke Jas 
Directie  
m.jas@swv-db.nl
06-42368823
ma, di, wo, do 
Gelbrich Walda 
Routebegeleider 
g.walda@swv-db.nl
06-51501707
ma t/m do 
Jack Duivenvoorden
Routebegeleider
j.duivenvoorden@swv-db.nl
06-44390664
ma t/m do 
 
Marije Kooiker
Onderwijsspecialist
m.kooiker@swv-db.nl

 
Marije Buiting
Onderwijsspecialist
m.buiting@swv-db.nl

 
Carola Straathof
Onderwijsspecialist
c.straathof@swv-db.nl
ma, di
 
Nicole Kik
Onderwijsspecialist
n.kik@swv-db.nl
ma, di, do
Marlieke Oord
Managementondersteuner
info@swv-db.nl
0252-431575
ma, wo, do, vr
Marleen van Vugt
Administratie TLC / managementondersteuner 
tlc@swv-db.nl 
0252-431575
di, do
Leontien van der Leeden
TLC
tlc@swv-db.nl
Jan Willem Bos 
voorzitter TLC 
tlc@swv-db.nl
Contact

Wil je nog iets weten? Neem gerust contact op!

Stuur een mail en wij zorgen dat het bij de juiste persoon terecht komt!

info@swv-db.nl
contact