Aanmeldformulier onderwijsondersteuner

Hier kunt u het aanmeldformulier vinden voor het aanvragen van een onderwijsondersteuner.

Hieronder vindt u de indeling van de onderwijsondersteuners van de AED per kern. 
 
Kern    Onderwijsondersteuner
1 Katwijk Hoornes - Katwijk aan de Rijn cl 3 Ineke van Welbergen
1 Katwijk Hoornes - Katwijk aan de Rijn cl 4 Dominique Miedema
2 Katwijk aan zee cl 3 Saskia van Loo
2 Katwijk aan zee cl 4 Dominique Miedema
3 Valkenburg - Rijnsburg cl 3 Ingrid Verkleij
3 Valkenburg - Rijnsburg cl 4 Gerda Kamsteeg
4 Hillegom cl 3 Leontien Rooijers
4 Hillegom cl 4 Miranda Tahitu
5 Lisse cl 3 Ingrid Verkleij
5 Lisse cl 4 Kim Bon
6 Noordwijk cl 3 Saskia van Loo
6 Noordwijk cl 4 Maaike Schouten
7 Noordwijkerhout cl 3 Leontien Rooijers
7 Noordwijkerhout cl 4 Miranda Tahitu
8 Sassenheim - Warmond cl 3 Leontien Rooijers
8 Sassenheim - Warmond cl 4 Maaike Schouten
9 Voorhout cl 3 Ineke van Welbergen
9 Voorhout cl 4 Kim Bon
  Ergotherapeut Margot Koster
 
Mailadressen  
Ineke van Welbergen i.vanwelbergen@aed-leiden.nl
Dominique Miedema d.miedema@aed-leiden.nl
Saskia van Loo s.vanloo@aed-leiden.nl
Ingrid Verkleij i.verkleij@aed-leiden.nl
Gerda Kamsteeg g.kamsteeg@aed-leiden.nl
Leontien Rooijers l.rooijers@aed-leiden.nl
Miranda Tahitu m.tahitu@aed-leiden.nl
Kim Bon k.bon@aed-leiden.nl
Maaike Schouten m.schouten@aed-leiden.nl
Margot Koster m.koster@aed-leiden.nl
Contact

Wil je nog iets weten? Neem gerust contact op!

Stuur een mail en wij zorgen dat het bij de juiste persoon terecht komt!

info@swv-db.nl
contact